Dove Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant (Kadın) Deodorant 2.6 oz 74gr
Dove Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant (Kadın) Deodorant 2.6 oz 74gr

Dove Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant (Kadın) 48hr Deodorant 2.6 oz 74gr (079400352972)

Marka : Dove
Fiyat : ₺490,00(KDV Dahil)

Dove Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant Deodorant 2.6 oz 74gr

Yeşil çay ile harmanlanmış çıtır salatalık ve tatlı kavunun ferah kokusuyla harmanlanan Dove Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant Deodorant Stick, uzun süre kalıcı, canlandırıcı ve ferah bir koku arıyorsanız mükemmeldir.

Hassas ciltler için bir deodorant arıyorsanız da harika bir seçimdir. Cilde nazik davranan alkolsüz formülü ile bu deodorant, tıraşın neden olabileceği tahrişi gidermeye yardımcı olur.

Doğal yağ içeren özel 1/4 nemlendiricilerimizle zenginleştirilmiş Dove antiperspirant deodorant, hassas koltuk altı cildinize bakım yaparak koltuk altlarınızın sağlıklı ve korunmuş hissetmesini sağlar.

Cildinize bakım yaptığı kadar, bu kadın deodorantı etkili terlemeyi önleyici korumadan ödün vermez. Sizi zinde tutan bu nazik deodorant, 48 saate kadar ter ve kokudan korur. En iyi sonucu elde etmek için bu Dove antiperspirant deodorantı duştan sonra kuru cilde uygulayın ve sabahtan akşama kadar taze, konforlu ve kuru bir cildin keyfini çıkarın.

Dove, PETA tarafından zulüm içermediği sertifikasına sahiptir çünkü gerçek güzelliğin zulüm içermediğine inanıyoruz. Kadınların özgüvenlerini yükseltmelerine yardımcı olma görevindeydik çünkü güzelliğin endişe değil, güven kaynağı olması gerektiğine inanıyoruz. Dove Antiperspirant Deodorantlar etkili koltuk altı koruması sağlar ve cilde karşı naziktir, böylece kadınlar koltuk altı inhibisyonlarından kurtulabilir ve bilinçsizce güzel bir şekilde yaşayabilir.

Dove Advanced Care Antiperspirant Deodorant Stick Cool Essentials, 2,6 oz ETKİLİ KORUMA VE CİLT İÇİN HASSASİ: Dove Advanced Care Cool Essentials Antiperspirant Deodorant Stick, cildinize karşı nazik davranırken koltuk altlarınızı 48 saate kadar kuru ve kokusuz tutar YUMUŞAK VE RAHAT KOLTUK ALTLARI: Doğal yağ içeren 1/4 nemlendirici içeren kadınlar için ter önleyici deodorantımız, Koltuk altı cildinize bakım yapar

ALKOLSÜZ FORMÜL: Antiperspirant çubuğumuzun %0 alkol (etanol) formülü, cildin tıraşın neden olabileceği koltuk altı tahrişinden kurtulmasına yardımcı olur SİZİ TAZE TUTAR: Yeşil çay ile harmanlanmış çıtır salatalık, sulu armut ve tatlı kavun ile doğadan ilham alan bir koku SİZİ KOLTUK ALTI ENDİŞELERİNDEN KURTARIR: Bu kadın deodorant çubuğu cildinizi korur ve bakım yapar, böylece koltuk altı inhibisyonlarından kurtulabilir ve bilinçsizce güzel bir şekilde yaşayabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR