fccaa5dc-f0e7-43d5-94b5-d09cecf28ad9-8c9-05.jpg
fccaa5dc-f0e7-43d5-94b5-d09cecf28ad9-8c9-05.jpg
13de997f-1e03-4e7f-8ba2-90a4afee9645-d23f1e.jpg

Decottopia Diamech Fasulye Extractı Şurubu 500ml (8032589950430)

Marka : Decottopia
Fiyat : ₺1.820,00

Diamech Fasulye Extractı Şurubu (500ml)

FAYDALARI
Diamech Fasulye Extractı Şurubu; Diyabetin ortaya çıkışında stres, kilo, yanlış beslenim, sosyal ve çevresel diğer faktörler, metabolik diğer değişimler sonucu kan değerleri, kolesterol, trigliserid veya glisemik problemler oluşturur. Dia Mech metabolizmayı dengeleyerek şekerin vücutta dağılmadan bloke ederek vücuttan atılımını sağlar, organizmayı karaciğer, böbrek ve deri yoluyla temizler, dokulardaki iltihaplanmayı engellemeye yardımcı olur. Organizmayı temizleyerek metabolizmayı ve sistemi düzenli olmasını destekler. Dia Mech vücudumuzda kan değerlerini korumak ve düzenlemek için gıda takviyesi olarak destek amaçlı kullanılır. Dia Mech için asıl esas anti Diabetik-aktivitesidir. Etken madde Beanpod (fasulye tanesi zarı) sayesinde şekerin vücutta emilmeden atılmasını sağlamaktır. Bean Pod, faseolmaina enzimi yönünden zengindir. Bu enzim nişastada ki şekeri hidrolize etmekle görevlidir, glikozun vücuttaki enzim aktivitesini engeller, kandaki şeker seviyesinin azalmasını destekler. Özellikle yemek sonrası zirveye çıkan şeker seviyesinin, düşürülmesinde önemli etki sağlar.
Kontrendikasyonları
Gebelik, emzirme ve tedavi ve ilaç kullanım döneminde doktorunuza danışınız. Alkolsüz, glutensiz, şekersiz ve koruyucu içermeyen bitkisel gıda takviyesidir. Paraben, formaldehit veya herhangi bir mikrobiyal koruyucu madde içermez. Boyar madde, Hayvansal kökenli maddeler içermez, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkisel extract ve şuruplarda renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici madde kullanılmamıştır.
İÇERİK
Takviye edici sıvı bitkisel karışım extract, Agrimonia Koyun otu extract, Alchemilla Civanperçem extract, Dul avra totu extract, Enginar extract, Erica Funda extract, Okaliptus extract, Acı bakla extract, Fasulye extract, Şerbetçiotu extract, Blueberry extract, Myrtle extract, Ceviz yaprak extract, Isırgan yaprak extract, Adaçayı extract, Karahindiba extract. Kategori: Doğal Bitkisel Destek Şurupları Ambalaj (Ölçü birimi):  500 ml, Cam şişe.
KULLANIM ÖNERİSİ
11 yaş üstü yetişkinler için dahilen günlük sabah, öğlen ve akşam yemek öncesi olarak 1 bardak (150 ml) suya bir ölçek (20 ml) ekleyip içiniz. Önerilen doz aşılmamalıdır. ÖNEMLİ: Kullanıdığınız her hangi ilaçlar veya başka kronik rahatsızlıklarınız var ise ürünü almadan kullanmadan önce danışmaımızla irtibat kurmanızı rica ederiz DANIŞMA HATTI: 0544 699 47 99
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR