54c0eb1c-a231-4b44-ae49-5a7439608a97-b78ac0.png
54c0eb1c-a231-4b44-ae49-5a7439608a97-b78ac0.png
3e1a6ba8-86d6-4815-a5ac-7f82b7dc0e46-27-cdb.png

Tisano Complex IMMUNO - By Gianluca Mech (30 Tablet) (8032589075683)

Marka : Decottopia
Fiyat : ₺1.850,00
İMMUNO TABLET NEDİR ?
İçeriğinde reişi,shiitake,cordyceps mantarları, acerola, goji berry ve çinko bulunan bağışıklık sistemi dengeleyici ve bağışıklık arttırıcı, kronik hastalıkların tedavisinde destek ürünü olarak kullanılan doğal bir üründür.
REİŞİ VE SHİİTAKE MANTARLARI NASIL ETKİ EDER ?
Bağışıklık sitemini destekler ve gelişmesine yardımcı olur, alerji baskılayıcı ve enerji verici yönü vardır. B vitamini yönünden zengindir. DNA’ınızı oksidatif hasarlara karşı korur.
CORDYCEPS MANTARI NASIL ETKİ EDER ?
Himalaya altını olarak adlandırılan cordysept, himalayaların yüksek platolarında yetişen, nadir bulunan, tarih boyunca Çin imparator ve soylularının kullandığı değerli bir mantar türüdür. İçeriğindeki nükleozitler,polisakkaritler,proteinler,vitamin ve mineraller sayesinde geleneksel ve tıbbi tedavi yöntemlerinde kullanılmaktadır. 1993 olimpiyat oyunlarında bu mantarı kullanan 5 çinli kadın atletin dünya rekoru kırarak birinci olması dünyanın dikkatini cordyceps mantarına çekmiştir. Akciğer çeperinde koruyucu ve iyileştirici etkisi olduğu biliniyor ve solunum yolu hastalıları tedavilerinde kullanılmaktadır. Farmakolojik açıdan hem doğuştan gelen hem de adaptif bağışıklık sistemini  düzenleyici özelliği bulunmaktadır.
ACEROLA NASIL ETKİ EDER ?
Beyaz kan hücresi aktivasyonunu, interferon üretimini ve antikor üretimini arttırır. Virüsleri antagonize (kışkırtarak) eder ayrıca virüslerin bağ doku içerisine girmesini engeller. Alerji tedavisini destekleyicidir. Doğal C vitaminidir.
ÇİNKO NASIL ETKİ EDER ?
Bağışıklık sisteminin en önemli salgı bezi olan timus fonsiyonlarında,T-hücreleri ve lenfositler gibi akkan hücrelerinin üretim ve fonksiyonlarında görev alır. Bağışıklık sisteminin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.
İMMUNO TABLETİ KİMLER KULLANABİLİR ?
Bağışıklık sistemi zayıf olanlar ve özellikle kronik veya tekrarlayan patolojik hastalıkları olanlar, sık sık grip olanlar, üst solunum yolu hastalıkları, bronşit, astım, alerji, alerjik astım, mevsimsel alerji, koah, antizem, romatizma, artrit, oto immun sistem hastalıkları,kronik ağrılar, siyatik, diyabetik, hepatit, prostat büyümesi tedavisi görenler destek ürünü olarak kullanmaları önerilir.
İMMUNO TABLETİ KİMLER KULLANIRKEN DİKKAT ETMELİDİR ?
Kan sulandırıcı ilaç kullananlar, hamileler ve emziren anneler bu ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmalarını öneririz. Kronik hastalığı olanlar özel kullanım bilgisi almak için uzmanımıza danışmasını tavsiye ederiz.
İMMUNO TABLET KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR?
Günde 1 tablet kahvaltısı veya öğle yemeğinden 15 dakika önce alınması önerilir. Kronik hastalığı olanlar kullanım için iletişime geçip uzmanımızın önerisini  almaları tavsiye ederiz.
İÇERİK
Potasyum L-Askorbat, Hacim arttırıcı, Mikrokeistalin selüloz, Reişi mantarı ekstresi, Shiitake mantarı ekstresi, Lisiyum meyve ekstresi, Kordisep mantarı ekstresi, Çinko glukonat, Topaklanmayı önleyiciler: ( Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Silikon dioksit) WhatSapp Hattı: 0544 699 47 99
İMMUNO TABLET AMBALAJ BİLGİSİ VE MENŞEİ NEDİR ?
İçerisinde 30 adet tablet bulunmaktadır. Menşei İtalya.    

Cordyseps mantarı, erkeklerde cinsel performans ve cinsel gücün artmasını destek olarak cinsel iktidarsızlığın giderilmesine yardımcı olur. Enerjinizin artmasını sağlar.

   

Reishi mantarı, kadın ve erkeklerde libido artışını sağlayarak cinsel isteksizliğin giderilmesine yardımcı olur.

   

Goji berry, çok güçlü antioksidan içeriği sayesinde hücre korunumuna yardımcı olurken hücresel yaşlanmayı engeller. Erkeklerde sperm sayısı ve hareketliliğinin artmasına yardımcı olur. Kadınlarda yumurta kalitesinin artmasını destekler. Erkeklerde testosteron seviyesinin artmasına, kadınlarda ise doğurganlık artışına destek olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR