1) KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 

  www.saglikbio.com da ,  kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

  www.saglikbio.com, sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen   e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.saglikbio.com bünyemizde kullanılmaktadır.

  Bu bilgilere istinaden üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve  satmamaktadır.

  E-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, saglikbio.com online pet shop, alışveriş müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla saglikbio.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

 2) SİTE-ZİYARETÇİ HABERLEŞME GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 

  Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3.firma veya 3.kişilerle paylaşılmamaktadır. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.

Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenliğini koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir.

Söz konusu haberleşme standart’ı çok sayıda işlem gören siteler de dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir.

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan

ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir.

  Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

  Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.

Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir.

Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine www.saglikbio.com ve hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu bilgilerin sadece bankanız ve kart sahibi olan kişiler arasında bilinmektedir. 3.kişiler tarafından ulaşılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR